Oferta pracy

Pracownik Logistyki ds. wysyłki pojazdów gotowych

MAN Trucks Sp. z o.o.O firmie

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla

Niepołomice

Grupa MAN należy do wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. W roku 2015 jej obroty przekroczyły 13,7 miliardów euro. Firma MAN oferuje pojazdy ciężarowe, autobusy, silniki wysokoprężne, turbiny oraz napędy specjalne. Firma zajmuje wiodące pozycje na rynku we wszystkich obszarach swej działalności biznesowej.

MAN Trucks Sp. z o.o. zakład produkcyjny w Niepołomicach
poszukuje osoby na stanowisko:
(Kobieta/ Mężczyzna)
UMOWA ZLECENIE

Zadania kandydata/kandydatki:

  • Przygotowanie pojazdów do wysyłki;
  • Przygotowanie dokumentów dla pojazdów gotowych;
  • Prowadzenie kontroli załadunku lawet;
  • Zarządzanie systemem blokad kierowców i lawet;
  • Zarządzanie obiegiem kluczy;
  • Blokowanie i odblokowywanie pojazdów;
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Profil kandydata/kandydatki

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. poziom B2);
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Zaangażowanie oraz otwartość na nowe zadania;
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (8 godzin);
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania do dnia 30.09.2020 r. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy