Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik logistyki

Zakłady Metalowe Postęp SA

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Gospodarka magazynowa: przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, przyjęcia i wydania materiałów oraz wyrobów, prowadzenie ewidencji opakowań

  • Bezpośrednia obsługa klientów w zakresie obsługi dostaw

  • Kontrola i nadzór nad terminową realizacją zamówień klientów zgodnie z ich wymaganiami

  • Fakturowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: Logistyka, Inżynieria produkcji)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

  • Dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej oraz w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy