Oferta pracy

Pracownik logistyki

Bergman Deutschland GmbHO firmie

6 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta– niemieckiej firmy produkującej rozwiązania oraz części do technologii wibracyjnych  - poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Pracownik logistykiNumer ref.: PLB/UK/0720

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek oraz rozładunek towaru
  • Prace magazynowe oraz inwentaryzacyjne - przepakowywanie i przygotowywanie części, komisjonowanie produktów
  • Wydawanie niezbędnych materiałów i surowca na produkcję oraz odbiór odpadów z linii
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • Praca z dokumentacją

·         Obsługa wózka widłowego

·         Załadunek oraz rozładunek towaru

·         Prace magazynowe oraz inwentaryzacyjne - przepakowywanie i przygotowywanie części, komisjonowanie produktów

·         Wydawanie niezbędnych materiałów i surowca na produkcję oraz odbiór odpadów z linii

·         Obsługa systemu magazynowego

·         Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach

·         Praca z dokumentacją

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (posiadanie niemieckich uprawnień będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do relokacji do Niemiec i podjęcia pracy w okolicach Berlina
  • Gotowość do pracy 3- zmianowej (z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych w weekendy)
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14 € brutto za godzinę
  • Dodatek zmianowy wypłacany za pracę w godzinach nocnych
  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie podczas zatrudnienia w Bergman Deutschland GmbH
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz udziału w szkoleniach
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy