Oferta pracy

Pracownik logistyki

PreZero Service Wschód sp. z o.o.O firmie

  • Grójec, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PreZero Service Wschód sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizację i nadzór nad transportem;
  • Planowanie oraz weryfikacja zadań związanych z odbiorem odpadów;
  • Koordynacja zadań, dbanie o jakość oraz terminowość realizowanych zleceń;
  • Udział w koordynowaniu działań związanych z zapewnieniem i utrzymaniem stanu technicznego i przeglądem sprzętu;
  • Monitorowanie i doskonalenie warunków pracy, zapewnienie zgodności działań z przepisami BHP i ppoż;
  • Wdrażanie procedur i zasad postępowania przyjętych w spółce, kształtowanie oczekiwanych w spółce postaw.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie;
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania Excel;
  • Samodzielność i zdolność radzenia sobie z codziennymi obowiązkami wynikającymi z pełnionej roli;
  • Systematyczności, skrupulatności, skuteczności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy