Pracownik Logistyki i Produkcji

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-20
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-05-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. jako część rodzinnego koncernu Senata GmbH od momentu powstania w 1927 roku stawia na systematyczny i trwały rozwój. W naszych fabrykach rocznie produkujemy ok. 300 000 napędów. Nasze silniki elektryczne i przekładnie to produkty mające przed sobą dużą perspektywę rynkową zapewniające nam czołową pozycję na rynku światowym. Posiadamy spółki-córki w Europie, Ameryce Północnej i Azji oraz przedstawicielstwa zagraniczne we wszystkich najważniejszych krajach przemysłowych. Od 2013 roku działamy w naszej siedzibie w Lublinie i chcemy kontynuować nasz sukces na polskim rynku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji i Logistyki

    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania i odpowiedzialności:

    • Montaż napędów elektrycznych,
    • Maszynowe i ręczne uzwajanie silników elektrycznych, wykonywanie połączeń cewek uzwojeń, formowanie czoła uzwojeń, impregnowanie oraz wykonywanie testów elektrycznych montaż terminali silników elektrycznych,
    • Zgodnie z dokumentami wewnętrznymi komisjonowanie towarów dla Działu Produkcji oraz Rejestracja w systemie ERP,
    • Wewnętrzne wydawanie materiałów do Działu Produkcji,
    • Meldowanie różnic magazynowych i ewentualna rejestracja korekt.

    Profil Kandydata:

    • Wykształcenie zawodowe/średnie o profilu technicznym,
    • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
    • Preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub w magazynie,
    • Dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, SEP i suwnice.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w systemie trzyzmianowym,
    • Rozbudowany system premiowy (szczegółowe warunki płacowe zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej),
    • Nagrody w ramach systemu pomysłów pracowniczych,
    • Dodatkowe wypłaty pieniężnie z ZFŚS w okresach świątecznych, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,
    • Bezpłatne posiłki.

    Aplikacje prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )