Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Logistyki – Komisjoner

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI jest wiodącą firmą handlową w Europie. W Polsce posiada około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach

    Miejsce pracy: Chorzów

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na magazynie, w handlu lub na produkcji
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Gotowość do podejmowania odpowiedzialności
    • Mile widziana obsługa wózka widłowego
    • Elastyczne podejście do godzin pracy
    • Uczciwość

    Twoje zadania:

    • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami w oparciu o listy dyspozycyjne
    • Pakowanie oraz przygotowywanie towaru do wysyłki
    • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
    • Prace magazynowe

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
    • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
    • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
    • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
    • Przyjazna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr. 133, Pkt. 883).