Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik logistyki- lekki asortyment

WSAudiologyO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie
Pracownik logistyki- lekki asortymentNumer ref.: Miejsce pracy: Komorniki

Zakres zadań:

  • Pakowanie aparatów słuchowych do wysyłki
  • Kompletowanie zamówień do wysyłki za granicę
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa magazynów wewnętrznych
  • Terminowa realizacja zamówień oraz kontrola jego statusu
  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office – programu word podstawowa
  • Dokładność, sumienność
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas i premie miesięczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie liczącej około 400 pracowników
  • Szkolenia i możliwości awansu
  • Prywatną opiekę medyczną, program Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonus świąteczny, bonus wakacyjny, ubezpieczenie grupowe, finansujemy udział w eventach sportowych: Business Run, Bike Challenge itp.
  • A ponadto: Owocowe wtorki, Pizza Day, Dzień Kobiet, Dzień Chłopca i wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne