Oferta pracy

Pracownik logistyki - Magazynier

Eurowash Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Eurowash sp. z o.o.

polski producent myjni bezdotykowych oferujący kompleksową realizację inwestycji jaką jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej od projektu, przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko

Zadania osoby zatrudnionej to

  • przyjmowanie towarów oraz ich kontrola ilościowa i jakościowa
  • rozmieszczanie i lokalizowanie towarów zgodnie z zasadami składowania
  • kompletowanie i wydawanie towarów z magazynu oraz załadunek
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub zawodowego o profilu technicznym
  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu pracy
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie: pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy