Pracownik logistyki magazynowej - magazynier

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towarowych na magazyn biura, ewidencjonowanie dostaw w wewnętrznym systemie informatycznym

  • obsługa dostaw produktów przesyłanych do salonów sprzedaży oraz partnerów biznesowych

  • pakowanie i przygotowanie wysyłek kurierskich – kontakt z kurierami, przygotowanie listów przewozowych, ewidencjonowanie wysyłek w systemie

  • obsługa magazynu

Nasze wymagania

  • dokładność, sumienność

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra kondycja fizyczna

  • wykształcenie min. zawodowe

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazna atmosferę i środowisko pracy

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i nieodpłatnej opieki medycznej,

  • Specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej,

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych,

  • Pracę w nowoczesnym biurze z dala od korków,

  • Parking rowerowy i dla samochodów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. jest właścicielem ogólnopolskich sieci salonów optycznych FAMILY OPTIC i Twoje Soczewki oraz sklepów internetowych www.familyoptic.com i www.twojesoczewki.com.

W Avenir Medical Poland i sieciach salonów optycznych Family Optic oraz Twoje Soczewki cenimy różnorodność doświadczeń, wysokie kompetencje oraz świeże spojrzenie, dlatego na wiele stanowisk prowadzimy procesy rekrutacji zewnętrznej. Kandydatom dołączającym do zespołu proponujemy uczestnictwo w szkoleniach, stwarzamy możliwości rozwoju i wspieramy dążenie do samodzielności na stanowiskach pracy.

Ty również możesz stać się częścią naszego Zespołu. Aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy