Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Logistyki

  • Łaziska Górne, Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do zespołu pracowników wyjątkowej firmy – bo taką właśnie jest, jedyny w Europie producent pamięci komputerowych, Wilk Elektronik S.A. Marka naszych pamięci – GOODRAM – zyskała uznanie zarówno w kraju jak i za granicą. W ciągu 27 lat istnienia firmy, wypracowaliśmy pozycję lidera w Polsce, a silna pozycja rynkowa w Europie pozwala nam na dalszy rozwój.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Pracownika Logistyki
    Miejsce pracy: Łaziska Górne / Mikołów
    Nr ref.: 02/LOG/2018

    Opis stanowiska:

    • Opieka nad flotą samochodów
    • Współpraca z warsztatami naprawczymi
    • Realizacja zamówień na nowe samochody
    • Drobne zakupy
    • Odbiór zamówionych materiałów i towarów
    • Dostarczanie  przesyłek do przewoźników
    • Odprawy celne
    • Załadunek i rozładunek towaru

    Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z eksploatacją pojazdów
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Odpowiedzialną i absorbującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania
    w temacie maila wpisując nr ref.: 02/LOG/2018

    Wilk Elektronik S.A.
    ul. Mikołowska 42
    43-173 Łaziska Górne
    tel. 32 736-90-00

    www.goodram.com

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilk Elektronik S.A. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.