Pracownik Logistyki

  • Łaziska Górne, Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dołącz do zespołu pracowników wyjątkowej firmy – bo taką właśnie jest, jedyny w Europie producent pamięci komputerowych, Wilk Elektronik S.A. Marka naszych pamięci – GOODRAM – zyskała uznanie zarówno w kraju jak i za granicą. W ciągu 27 lat istnienia firmy, wypracowaliśmy pozycję lidera w Polsce, a silna pozycja rynkowa w Europie pozwala nam na dalszy rozwój.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Pracownika Logistyki
Miejsce pracy: Łaziska Górne / Mikołów
Nr ref.: 02/LOG/2018

Opis stanowiska:

  • Opieka nad flotą samochodów
  • Współpraca z warsztatami naprawczymi
  • Realizacja zamówień na nowe samochody
  • Drobne zakupy
  • Odbiór zamówionych materiałów i towarów
  • Dostarczanie  przesyłek do przewoźników
  • Odprawy celne
  • Załadunek i rozładunek towaru

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z eksploatacją pojazdów
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Odpowiedzialną i absorbującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania
w temacie maila wpisując nr ref.: 02/LOG/2018

Wilk Elektronik S.A.
ul. Mikołowska 42
43-173 Łaziska Górne
tel. 32 736-90-00

www.goodram.com

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilk Elektronik S.A. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.