Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik logistyki

Schumacher PackagingO firmie

  • Myszków

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Grupa Schumacher to jeden z największych rodzinnych   producentów opakowań bazujących na papierze. Produkcja tektury falistej w macierzystej fabryce w Ebersdorfie rozpoczęła się w 1970 roku, a od końca lat 90 – tych grupa rozrastała się dzięki przejmowaniu kolejnych przedsiębiorstw. Obecnie firma Schumacher Packaging zatrudnia ponad 2600 pracowników w 13 zakładach w Niemczech, Polsce i Holandii.

W związku z uruchamianiem nowego zakładu produkującego papier w Myszkowie, firma Schumacher Packaging Sp. z o.o. poszukuje pracowników działów produkcji, utrzymania ruchu i logistyki. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie o stabilnej pozycji na rynku, stwarzającej pracownikom bezpieczne i przyjazne środowisko pracy, odpowiedz na nasze ogłoszenie.

Zadania

  • prowadzenie ewidencji surowców i materiałów, nadzór nad gospodarką magazynową
  • generowanie obowiązujących dokumentów magazynowych
  • koordynacja i realizacja prac związanych z rozładunkami bądź załadunkami aut ciężarowych
  • prowadzenie kontroli jakościowej surowców i produktów przyjmowanych do magazynów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum podstawowe dla stanowiska operator wózka oraz zawodowe dla stanowiska magazynier/wydawca
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o podanie następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • data urodzenia
  • dane kontaktowe
  • informacje o wykształceniu
  • informacje o przebiegu dotychczasowego zatrudnienia

Mile widziane CV.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Schumacher Packaging Zakład Grudziądz, Oddział Myszków
ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków

Ogłoszenie archiwalne