Oferta pracy

Pracownik logistyki placu/kierowca

Dealer BMW OlszowiecO firmie

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

BMW Olszowiec, dealer z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty BMW, BMW M, BMW i, BMW Luxury, poszukuje Pracownika logistyki placu/kierowcy .

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań oraz cechuje Cię wewnętrzna motywacja do osiągania wspólnie wyznaczanych celów, złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy oraz Radość z jazdy.

Zakres obowiązków:

  • relokacja samochodów pomiędzy placami dealera
  • przyjmowanie transportów samochodów w imieniu dealera
  • kontrola i opieka nad stokiem samochodów dealera na placu i w salonie
  • logistyka zewnętrzna pojazdów dealera
  • nadzór nad procesem przygotowania samochodów do prezentacji dla Klientów

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B, C + E
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjność i punktualność
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dołączenie do zgranego zespołu zajmującego się sprzedażą i serwisem samochodów premium
  • wysokie standardy pracy
Chcesz wspólnie z nami dostarczać radość Klientom BMW
i wywoływać uśmiech na ich twarzach?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy