Oferta pracy

Pracownik logistyki

PreZero Service Wschód sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad transportem;

  • Planowanie oraz weryfikacja zadań związanych z odbiorem odpadów;

  • Koordynacja zadań, dbanie o jakość oraz terminowość realizowanych zleceń;

  • Udział w koordynowaniu działań związanych z zapewnieniem i utrzymaniem stanu technicznego i przeglądem sprzętu;

  • Monitorowanie i doskonalenie warunków pracy, zapewnienie zgodności działań z przepisami BHP i ppoż.;

  • Wdrażanie procedur i zasad postępowania przyjętych w spółce, kształtowanie oczekiwanych w spółce postaw;

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: logistyka, łańcuch dostaw lub transport;

  • Praktyczna umiejętność wykorzystania Excel;

  • Samodzielność i zdolność radzenia sobie z codziennymi obowiązkami wynikającymi z pełnionej roli;

  • Systematyczność, skrupulatność, skuteczność;

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Rynkowe wynagrodzenie

PreZero Service Wschód sp. z o.o.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy