Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Logistyki Wewnętrznej - praca na hali produkcyjnej

Work Service S.A.O firmie

  • Trzebinia, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny
Pracownik Logistyki Wewnętrznej - praca na hali produkcyjnej Numer ref.: Log/06/2018/6/263

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Obsługa systemu ERP XL
  •  Realizacja wewnętrznych zamówień materiałowych za pomocą kolektora
  •  Dostarczanie komponentów do stanowisk operatorów
  •  Obsługa akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego z dyszlem
  •  Sprawdzanie kompletności dostaw

CZEGO OCZEKUJEMY?

  •  Doświadczenie nie jest wymagane
  •  Wysokiej sprawności fizycznej
  •  Umiejętności organizacji pracy własnej
  •  Umiejętności obsługi komputera
  •  Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  •  Komunikatywności, samodyscypliny
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  •  Praca w systemie II zmianowym, lub w systemie III zmianowym z comiesięcznym dodatkiem do wynagrodzenia 300,00 PLN brutto (możliwa także praca w soboty)
  •  Wynagrodzenie na poziomie: 3500 zł brutto (wynagrodzenie zasadnicze 3150 + nagroda uznaniowa)
  •  Zdobycie doświadczenia w środowisku transportu wewnętrznego
  •  Szkolenia z obsługi akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego
  •  Pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne