Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik LOOMBARD.PL

LOOMBARD.PLO firmie

3 3006 000 brutto / mies.
  • Teofila Noniewicza 93, 3 Maja 26

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma nasza działa w branży handlowej oraz usług finansowych od ponad 25 lat.

Klientowi detalicznemu oferuje możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów należących do Niego.

Jest to największa sieć tego typu placówek w Polsce i jedna z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Lombardu - obsługa punktu skupu - sprzedaży.

Zapewniamy stałą pracę, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
  • Zachowanie odpowiednich standardów na stanowisku pracy.

Praca zmianowa - dzień na dzień (3 dni w tygodniu).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiej motywacji do pracy,
  • Znajomości obsługi komputera,
  • Zaangażowania, sumienności,
  • Dyspozycyjności.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń – przygotowujących do roli specjalisty w naszej firmie   m.in.: szkolenia kasjera walutowego, szkolenie złotnicze,
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

3 tygodniowe płatne (wynagrodzenie za ten okres na podstawie umowy zlecenie), szkolenie w Ostródzie lub innym mieście, w tym 1 - dniowe złotnicze we Wrocławiu.

Ogłoszenie archiwalne