Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowo-administracyjny w dziale serwisu

TOP-GYM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie magazynu części zamiennych,

  • obsługa przesyłek z częściami dla klientów i serwisantów,

  • administracyjne wsparcie serwisu w bieżącej działalności (przyjmowanie zgłoszeń od klientów, sporządzanie ofert, obsługa korespondencji).

Nasze wymagania

  • znajomość środowiska MS Windows/Office,

  • doświadczenie w pracy z programem do obsługi magazynu (dokumenty PZ, WZ itp.),

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • dobra organizacja własnej pracy,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem,

  • skrupulatność,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze,

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełnym etacie w prężnie działającej firmie,

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Top-Gym, wyłączny dystrybutor maszyn Life Fitness oraz Hammer Strength na terenie Polski, to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, działająca od 2006 roku.

Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem siłowi i klubów fitness oraz sprzedażą i serwisem maszyn nowych i regenerowanych.

Miejsce pracy: Siechnice k. Wrocławia

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na wyżej wymienionym stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz wymaganiami finansowymi.

Wszelkie informacje na temat naszej firmy dostępne są na stronie internetowej: www.top-gym.pl