Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowo - biurowy

Geholit Polska Sp. z o.o.

Stara Huta 7

Osiedle Stara Huta

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

Praca w magazynie ok. 2 - 4 godzin dziennie

• Obsługa magazynu, przygotowywanie wysyłek towarów, kontrola dostaw i stanów magazynowych, utrzymanie porządku

• Współpraca ze spedycjami

Pozostały czas, praca w biurze:

• Wystawianie dokumentów magazynowych i sprzedażowych

• Współpraca z działem sprzedaży (zamówienia towarów)

• Przygotowywanie ofert, pism, e-maili, zestawień, opracowywanie zapytań

• Przygotowywanie dokumentów dla księgowości

• Sporządzanie deklaracji INTRASTAT

• Wykonywanie innych czynności na rzecz firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Miłą atmosferę w pracy

Generalny dystrybutor powłok antykorozyjnych i lakierów przemysłowych GEHOLIT+WIEMER zatrudni Pracownika magazynowo - biurowego.

Przewiń do profilu firmy