Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowo-Biurowy

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień.

  • Przygotowywanie raportów, zestawień według bieżących potrzeb.

  • Uzupełnianie raportów ze stokami magazynowymi.

  • Uzupełnianie raportów zwrotu przesyłek.

  • Prace inwentaryzacyjne i pomocnicze w magazynie.

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność, pracowitość, uczciwość.

  • Znajomość Excel i Word.

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, praca na pełny etat, system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

  • Pakiet sportowy oraz Pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Przewiń do profilu firmy