Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowo - produkcyjny

BSPL 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż komponentów produktów zgodnie z ustalonym procesem

  • dbanie o porządek na stanowisku

  • dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi produkcyjnych

  • przestrzeganie zasad BHP

  • wykonywanie kontroli wyrobów i komponentów w toku produkcji

  • izolowanie wyrobów niezgodnych

  • zwalnianie wyrobów zgodnych na magazyn

  • dokumentowanie wykonanej pracy, prowadzonej kontroli jakości oraz wykonanego planu produkcji

  • wydawanie i przyjmowanie komponentów/towarów z produkcji

  • obsługa elektronarzędzi

  • obsługa zgrzewarki

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie

  • sumienność i zaangażowanie w pracy

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i prawdomówność

  • sprawność fizyczna

To oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę

  • pakiet medyczny LUX MED

  • kartę MULTISPORT

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • praca od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna