Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowo - rozliczeniowy

PPHU "POL-TRANS-CATERING" EXPORT-IMPORT Alfreda PerczakO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace magazynowe

  • Przyjmowanie i rozliczanie towarów

  • Wykonywanie poleceń powierzonych przez kierownika

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • oferta również skierowana do osób posiadających status studenta

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o prace bądź umowa zlecenie – pełny etat

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • szkolenia stanowiskowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w profesjonalnym środowisku w miłej atmosferze w doświadczonym zespole

  • dodatkowe benefity (np. premie, bony)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.