Oferta pracy

Pracownik Magazynowy - apteka internetowa

GK Farmacol

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień magazynowych

  • Wprowadzenie danych do aplikacji systemowych

  • Prace pomocnicze

  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • Współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przewiń do profilu firmy