Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy bez uprawnień do obsługi wózka widłowego

  • Szałsza (pow. tarnogórski), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Szałsza (pow. tarnogórski)
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • nauka obsługi wózka widłowego zarówno czołowego jak i bocznego wysokiego składowania
    • obsługa skanera
    • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
    • praca w systemie III zmianowym

    Oczekujemy od Ciebie:

    • chęci do nauki obsługi wózka widłowego zarówno czołowego jak i bocznego wysokiego składowania
    • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości

    Oferujemy:

    top

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna, dodatek transportowy,  podwyżki stażowe w przypadku pozytywnej oceny okresowej)
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
    • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
    top