Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

Sonko Sp. z o.o.O firmie

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z przygotowaniem wyrobu gotowego do wysyłki,

  • Pobieranie towaru do kompletacji zgodnie ze wskazaniami systemu magazynowego lub zgodnie z poleceniem przełożonego,

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z wymaganiami klienta,

  • Sprawdzanie pod względem ilościowym przygotowanych wysyłek,

  • Gospodarka paletami,

  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane),

  • Motywacji do pracy i zaangażowania,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziani absolwenci,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT na wózki widłowe, sfinansowanych przez pracodawcę,

  • Szeroki wachlarz benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW, karta Multisport, świadczenia świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno - sportowe, paczki mikołajkowe dla dzieci.