Oferta pracy

Pracownik magazynowy

InterKadra Sp. z o.o.

4 0204 623 brutto / mies.
  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 150
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

globalnego koncernu e-commerce z branży zdrowia i urody, zlokalizowanego w Magnicach (ok. 15 km do Wrocławia)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa skanera ręcznego,

  • kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),

  • dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 6:00-16:30 i 16:30-3:00 (4 dni pracy w tygodniu, 3 dni wolnego),

  • pełnoletniość,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach magazynowych i przy obsłudze skanera

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 4020 zł brutto + do 15% premii),

  • extra bonus w okresie 19.11 - 16.12 -> 4000 zł brutto za pracę w tym okresie bez nieobecności,

  • umowę o pracę tymczasową, podpisywaną z InterKadra,

  • premie za polecenie nowego pracownika - od 100 zł netto/osobę

  • możliwość wewnętrznego awansu np. na stanowiska lidera, administratora systemu, trenera, itp.

  • możliwośc przejścia bezpośrednio na umowę o pracę do pracodawcy (po 6 miesiącach pracy przez agencję)

  • pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia (biuro agencji na terenie zakładu),

  • bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Piławy, Ząbkowic Śląskich, Niemczy, Łagiewnik, Ziębic, Strzelina, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Sobótki, Oławy, Brzegu, Lewina Brzeskiego i innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • darmowy dojazd pracowniczy

  • extra bonus 4000 zł brutto

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy