Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

Personnel INTERNATIONAL BPO

8 00011 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień/ komisjonowanie / picking- artykuły spożywcze

  • praca w systemie Pick by Voice

  • obsługa wózka elektrycznego

  • nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie

Nasze wymagania

  • dynamika pracy i sprawność fizyczna

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • samochód na dojazdy do pracy

To oferujemy

  • stawkę : 11,50€ brutto/H + premie wydajnościowe oraz uznaniowe

  • bonus powitalny w wysokości 100€ /wypłacany po przepracowaniu pierwszego miesiąca

  • dodatki za nadgodziny + 25% , święta +100%

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową(pierwsza umowa na 6-misięcy) ,ubezpieczenie A1 na terenie Niemiec(możliwość pobierania świadczeń socjalnych np.Kindergeld)

  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w pensjonatach oddalonych 6-20km od magazynu, z łazienkami,kuchnią,WiFi,pralka(pełne wyposażenie)Koszt- 200 euro /msc- potrącane z wynagrodzenia

  • dodatek do paliwa dla osoby posiadającej auto- 50 € netto/msc.

  • świetna atmosfera w miejscu pracy

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta po przepracowaniu 9 miesięcy

O nas

Grupa PERSONNEL INTERNATIONAL jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań personalnych w logistyce magazynowej. Obsługa centrów logistycznych to nie tylko zapewnienie Klientom efektywnego funkcjonowania jednego z najważniejszych ogniw w łańcuchu dostaw. To szereg indywidualnych rozwiązań obniżających koszty i umożliwiających naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.