Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy (cross dock)

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie),  logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

    Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Wrocław (okolice)
    Nr ref.: WRO/OVL/PM/01/2019

    Firma położona jest ok 3 km od centrum Kątów Wrocławskich, przy zjeździe z autostrady naprzeciwko stacji BP.

    Główne zadania:

    • Udział w procesie przeładunku towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru
    • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
    • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie

    Profil Kandydata:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • Wymagane zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych.
    • Dyspozycyjność – praca 3 zmianowa w godzinach 6-14, 14-22, 22-6

    Kandydatom oferujemy:

    • Wolne weekendy
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
    • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna
    • 3 zmianowy system pracy w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6
    • Opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny
    • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy
    • Karty podarunkowe dla pracownika i jego dzieci
    • „Owocowe” wtorki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

    Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest GEFCO Polska Sp. z o.o. , bardziej szczegółowe informacje dotyczące m .in; czasu przetwarzania danych, celu przetwarzania oraz Państwa uprawnienia w zakresie przetwarzania danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ,,RODO”   https://pl.gefco.net/pl/rodo „

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.