Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy

"HUFGARD OPTOLITH BAUPRODUKTE POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy innowacyjnym producentem farb, tynków, klejów, zapraw oraz systemów dociepleń.

Dla wzmocnienia naszej dynamicznej załogi poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad
  • Kompletacja towaru
  • Dbałość o stan towaru na magazynie
  • Utrzymywanie porządku na magazynie i przyległym mu terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - minimum 12 miesięcy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Umiejętności manualne i techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę z dynamicznym i nastawionym na rozwój zespołem
  • Perspektywę długiej i stałej współpracy

Osoby spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Rząsawskiej 40/42 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ulicy Rząsawskiej 40/42 na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne