Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMAFRUT Export-Import Sp. z o.o.

    AMAFRUT Export-Import Sp. z o.o. jest firmą branży TSL która swoją ofertę kieruje głównie dla przemysłu spożywczego, świeżych warzyw i owoców. Celem naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości wszystkim naszym klientom wyrażonej terminowym i bezproblemowym dostarczeniem przesyłek.

    Gwarantem realizacji zleceń jest ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży transportowej, sprawdzona ekipa pracowników, stabilność finansowa firmy, własna, nowoczesna flota pojazdów i naczep.

    Szybki i niezawodny transport w branży spożywczej to podstawa, dlatego też posiadamy własne zaplecze transportu chłodniczego. Wszystkie nasze pojazdy spełniają najnowszą normę emisji spalin EURO 6, a ich wiek nie przekracza 2 lat.

    Zapewniamy transport warzyw i owoców, artykułów spożywczych z miejsc wskazanych przez klienta do sieci sklepów w Polsce na zasadzie zestawów delegowanych z użyciem naczep o zabudowie chłodniczej o pojemności 33 palety lub naczep – plandek 33 palety.

    Obejmujemy swoim zasięgiem cały obszar Unii Europejskiej i kraje południowej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Hiszpanii, Holandii, Grecji, Węgier, Francji, Belgii i Słowenii. Zakres usług naszej firmy jest dodatkowo poszerzony w wyniku współpracy z wieloma przewoźnikami, umożliwiając transport wszelkich ładunków na paneuropejskich trasach. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty umożliwiające nam dotarcie w każde wskazane miejsce.

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek i załadunek
    • Przepakowywanie i sortowanie warzyw i owoców
    • Oklejanie towaru

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Dokładność i systematyczność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Praca w trybie dwuzmianowym
    • Ubezpieczenia grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.