Pracownik magazynowy-darmowy transport

Grupa FIEGE Polska

3 5004 000 brutto / mies.
  • Biznesowa 1, Przyłęki (pow. bydgoski)
    Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Biznesowa 1

Przyłęki (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie lub pakowanie lub wysyłanie zamówień

  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie

  • obsługę narzędzi elektronicznych (skaner i komputer)

  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania

Szukamy sumiennych i odpowiedzialnych osób, które chcą stać się częścią naszego zespołu na dłużej. Nie stawiamy barier, zatrudniamy osoby w różnym wieku. Nie wymagamy specjalnych umiejętności – wszystkiego nauczymy się wspólnie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( praca w godzinach 6:00 - 14:15,14:15 - 22:30)

  • darmowy transport (m.in z Bydgoszczy, Łabiszyna, Szubina, Barcina)

  • kartę sportową lub kartę podarunkową lub dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

  • obiady za złotówkę

  • owocowe dni we wtorki i czwartki

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • bonus świąteczny

  • możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka angielskiego po okresie próbnym

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia na życie

  • wsparcie Mentora w pierwszych tygodniach pracy

  • programy rozwojowe i możliwość awansu wewnątrz struktur firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Poznaj FIEGE!

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Przyłękach k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów.

Przewiń do profilu firmy