Pracownik Magazynowy ds. Jakości

  • Jarosty (pow. piotrkowski), Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-06
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-11-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pracownik Magazynowy ds. Jakości,
IKEA Distribution Services S.A.
Lokalizacja: Jarosty k. Piotrkowa Trybunalskiego. Oferta pracy na pełen etat.
Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami

Twoje zadania to…
  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa towarów wysyłanych z Centrum Dystrybucji,
  • Tworzenie raportów i analiz,
  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej,
  • Udział w procesach związanych z obsługą magazynową,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej,
  • Zapewnianie odpowiedniego przepływu niezbędnych informacji pomiędzy IKEA a Operatorem Logistycznym,
  • Weryfikacja przestrzegania metod pracy w magazynie.

 Idealny kandydat posiada…
  • Doświadczenie w pracy magazynowej,
  • Biegłą znajomość obsługi komputera (zaawansowana obsługa Microsoft Office),
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość WMS Astro będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie – warunek konieczny.
Oferujemy…
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym opieka medyczna,
  • Nowoczesne środowisko pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • Podnoszenie kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoją aplikacje przez IKEA Inside nie później niż 24 listopada 2017

IKEA Distribution Services (DS) North Europe jest częścią IKEA Customer Fulfilment. Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie do klientów oraz sklepów asortymentu IKEA na terenie Europy Północnej, w wyznaczonym terminie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości, oraz przy możliwie najniższych kosztach. Tworzymy grupę ponad 2000 oddanych pracowników, w Polsce (Warszawa, Jarosty), Rosji (Moskwa), Szwecji (Älmhult, Torsvik, Helsingborg), Norwegii (Oslo), Danii (Kopenhaga) i Czechach (Praga) i Serbii (Belgrade).

Dowiedz się więcej i aplikuj na www.IKEA.pl/praca

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się