Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy – dział przyjęcia towaru

TJX Europe

4 360 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ręczny rozładunek towaru,

  • transport towaru na wyznaczone miejsce składowania,

  • obsługa komputera,

  • realizację założonych przez firmę celów,

  • dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • masz motywację do pracy i angażujesz się w wykonywane obowiązki

  • lubisz pracę zespołową

  • pozytywnie podchodzisz do pracy

  • cechują Cię otwartość i elastyczność

  • lubisz wyzwania i łatwo się uczysz

  • masz doświadczenie w pracy opartej na standardach jakościowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w magazynie lub branży produkcyjnej

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie 4360 zł brutto miesięcznie (około 3160 zł „na rękę”),

  • atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta, MultiSport, zniżka pracownicza na asortyment TK Maxx, dofinansowanie posiłków i wypoczynku),

  • umowę o pracę bezpośrednio z TJX Europe,

  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • karta MultiSport

  • zniżka pracownicza na asortyment TK Maxx

  • umowę o pracę bezpośrednio z TJX Europe

  • dofinansowanie posiłków, wypoczynku

TJX Europe

TJX Europe jest światowym liderem sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach, właścicielem m.in. sieci TK Maxx. W związku z rozwojem firmy planujemy otwarcie największego w Europie kontynentalnej Centrum Dystrybucyjnego, w którym pracę znajdzie ponad 1000 osób. Jego głównym zadaniem będzie przygotowywanie produktów na potrzeby sklepów TK Maxx w Europie.

Tymczasowe Centrum Procesowe otwieramy już latem bieżącego roku w Nowym Kisielinie. Całą pracę wraz z załogą będziemy przenosić do budowanego Centrum Dystrybucyjnego w Sulechowie. Nastąpi to na przełomie roku 2022/2023. Wszystkim pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na konkurencyjnych warunkach i w świetnej atmosferze

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Nowy Kisielin - otwarcie latem 2021 roku / Sulechów – planowane otwarcie na przełomie roku 2022/2023

Tryb 2-zmianowy 6.00–14.00, 14.00–22.00 od poniedziałku do piątku

Tymczasowe Centrum Procesowe otwieramy już latem bieżącego roku w Nowym Kisielinie. Całą pracę wraz z załogą będziemy przenosić do budowanego Centrum Dystrybucyjnego w Sulechowie. Nastąpi to na przełomie roku 2022/2023.

Aplikuj na stanowisko Pracownika Magazynowego poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.

Ze względu na skalę proces rekrutacji w imieniu TJX prowadzony jest przez dwie agencje pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się bezpośrednio z jedną z nich pod numerem telefonu 607 662 266 lub 726 101 101.