Pracownik magazynowy

  • Elizówka (pow. lubelski), lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek, załadunek towaru
    • Kompletacja zamówień
    • Terminowa i kompleksowa realizacja zleceń
    • Przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych
    • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
    • Przygotowanie przesyłek wg obowiązującej procedury
    • Dbałość o stan magazynu
    • Wykonywanie poleceń przełożonych

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Zdolności organizacyjne
    • Sumienność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilność zatrudnienia
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w pełnym wymiarze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule proszę wpisać nazwę województwa.

    www.solinea.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solinea moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solinea moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.