Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynowy

DHL Global ForwardingO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

DHL Global Forwarding

Kontenerowa 21

Stogi

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek samochodów / kontenerów morskich.
  • Wprowadzanie przesyłek do magazynu, weryfikacja dokumentów, oględziny opakowania.
  • Składowanie towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami magazynowania z uwzględnieniem życzeń/uwag przekazanych przez klienta.
  • Dbałość o właściwe składowanie, umieszczanie i zdejmowanie z półek materiałów, zabezpieczanie ich przed ewentualnym uszkodzeniem.
  • Przygotowanie produktów do wysyłki zgodnie z zamówieniem oraz zabezpieczanie ich do transportu.
  • Eksploatacja wózka widłowego zgodnie z przeznaczeniem oraz zachowanie wszelkich koniecznych zasad bezpieczeństwa.
  • Przestrzeganie instrukcji transportu wewnętrznego w magazynie.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku magazynowym.
  • Znajomość przepisów i procedur BHP i PPOŻ oraz przepisów i instrukcji dot. gospodarki magazynowej.
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym mile widziane.
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra komunikacja.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych.
  • Bonusy miesięczne dla pracowników.
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Każdy z nas to ogromna indywidualność pod względem osobowości i potencjału rozwojowego.

Pracownik Magazynowy, Kontenerowa 21, Stogi, Gdańsk