Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Hurtownia Farmaceutyczna
Hurtap S.A.
poszukuje
 kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Rozmieszczanie leków w Magazynie, według miejsca ich położenia,
  • Realizowanie zamówień zgodnie z dokumentami WZ,
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Podstawowa znajomość pracy z komputerem.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjny system premiowania,
  • Dofinansowanie do studiów,
  • Premie za polecenie pracowników,
  • Szkolenia,
  • Ścieżki kariery,
  • Parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji przez Hurtap S.A., ul. Górnicza 2, 99-100 Łęczyca. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania, a samo ich podanie jest dobrowolne”.

bottom