Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik magazynowy

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz uprawnienia UDT? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika magazynowego? Mamy dla Ciebie pracę! Tylko wyślij nam swoje CV.

    Nr ref.: /228/02/2019/PP/36932
    Gliwice
    oferujemy
    • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • premie indywidualne
    • nagrodę roczną
    • opiekę medyczną dla pracownika i rodziny
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • pełen pakiet socjalny
    • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
    • szkolenia wprowadzające i doskonalące
    • pracę od zaraz
    zadania
    • rozładunek i załadunek
    • raportowanie do przełożonego
    • przygotowywanie materiałów do wysyłki
    oczekujemy
    • minimum wykształcenia zawodowego
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
    • doświadczenia w pracy na magazynach wysokiego składowania
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47