Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynowy

SUNNY GLOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gniezno, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

SUNNY GLOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Widna 1A

Gniezno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzenie ilościowe dostarczanych surowców, opakowań, aromatów i dodatków.
  • Oznakowanie dostaw etykietami zawierającymi dane dotyczące danej dostawy.
  • Przyjmowanie wyrobu gotowego z przerobu, zgodnie z wystawionymi dokumentami.
  • Ustawienie towaru wg partii i wydawanie zgodnie z systemem fifo.
  • Załadunek i rozładunek towaru.
  • Kompletacja wyrobu gotowego zgodnie z dokumentami wysyłkowymi.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.
  • Dbanie o powierzony sprzęt i mienie.

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Wsparcie w procesie wdrożenia.
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (soboty) – chęć pracownika.
  • Szkolenia i kursy dla pracowników.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet dodatków pozapłacowych.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • paczki świąteczne

Sunny Glow Sp. z o.o. Warszawa to dynamicznie rozwijająca się spółka wchodząca w skład GEMAGA GROUP.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w handlu międzynarodowym, 60 lat doświadczenia w produkcji herbaty i aktywnie działamy na 22 rynkach handlowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to zapraszamy na: www.gemaga.lt/pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych w ciągu 30 dni od dnia publikacji ogłoszenia.

Pracownik Magazynowy, Widna 1A, Gniezno