Oferta pracy

Pracownik magazynowy / gospodarczy

F.H.U. Arko-Gum Wyposażenie Serwisów OponiarskichO firmie

F.H.U. Arko-Gum Wyposażenie Serwisów Oponiarskich

Będzińska 34

Czeladź

Firma Arko-Gum oferuje produkty do wyposażenia wszelkiego rodzaju serwisów oponiarskich i warsztatów samochodowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy zaufaną rzeszę klientów - zarówno odbiorców ostatecznych, jak i dealerów. Proponujemy produkty firm, które od lat cieszą się uznaniem na rynku polskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do stałej współpracy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozkładanie towaru
  • kompletowanie towaru
  • inne prace magazynowe
  • kompletowaniem produktów zgodnie z zamówieniem
  • dbałością o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • zapewnieniem porządku w magazynie
  • prowadzeniem prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • prace gospodarcze

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w miłej atmosferze z sympatycznym zespołem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy