Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynowy

  • Hannover, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Power Man GmbH

    Firma logistyczna

    Miejsce pracy: Hannover
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Komisjonowanie: nabiału, środków spożywczych, owoców i warzyw.
    • Prace magazynowe.
    Wymagania:
    • Dyspozycyjność
    • Dobra kondycja fizyczna

    Mile widzianie:

    • Doświadczenie w komisjonowaniu / pakowaniu w magazynie (najlepiej w systemie "Pick by Voice")
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Prawo jazdy oraz własny samochód
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi obowiązującymi w Niemczech
    • Zarobki do 1800 € netto, wynagrodzenie wynosi 9€/ na godzinę Brutto + premia uzależniona od wypracowanej normy
    • Możliwość zakwaterowania w hotelu robotniczym ewentualnie w kwaterze prywatnej
    • Wsparcie ze strony polskich koordynatorów w pracy oraz w poznaniu podstawowych komunikatów w jez. niemieckim

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662), prowadzonych przez Firme Power Man GmbH z siedzibą w Wunstorf."