Oferta pracy

Pracownik Magazynowy Hurtowni Farmaceutycznej

GK Farmacol

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych;

  • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych;

  • Prace pomocnicze;

  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (możliwość zrobienia badań przy zatrudnieniu).

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży;

  • Elastyczne formy zatrudnienia - umowa zlecenie, umowa o pracę;

  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie;

  • Pracę w dogodnych warunkach - klimatyzowany magazyn;

  • Szkolenia dla pracowników;

  • Możliwość rozwoju oraz awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz pracy w firmie, w której otrzymasz możliwość rozwoju i szansę na awans? Nie posiadasz doświadczenia w pracy w magazynie? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.