Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynowy (K/M)

TYCO ELECTRONICS POLSKAO firmie

4 140–4 370
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

TYCO ELECTRONICS POLSKA

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, kontrolowanie oraz wydawanie materiału z magazynu,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki (kompletowanie, pakowanie, oznaczanie, sprawdzanie wymiarów i wagi),
  • prawidłowe rozmieszczanie towarów w magazynie,
  • zabezpieczanie przesyłek do transportu (foliowanie czy bandowanie),
  • zadania związane z prowadzeniem gospodarki magazynowej (m.in. drukowanie etykiet).

Nasze wymagania

  • nastawienie na rozwój zawodowy w obszarze logistycznym,
  • nie wymagamy doświadczenia!,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 (wolne weekendy),
  • zapraszamy do pracy zarówno Panów, jak i Panie.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3 600 – 3 800 zł brutto (kwota z premią) zależne od kwalifikacji,
  • premia kwartalna do 15%,
  • specjalny dodatek za pracę w godzinach nocnych – 6 zł/h,
  • umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, wypłaty kwartalne z funduszu),
  • pakiet benefitów pracowniczych (m. in. ubezpieczenie na życie za 1 zł oraz prywatna opieka medyczny za 1 zł),
  • darmowy autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina (Centrum, Prawobrzeże),
  • obiady już za 4 zł!,
  • programy poleceń pracowniczych płatne nawet do 2000 zł,
  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

TE Connectivity to światowy lider z sektora innowacyjnych technologii, którego produkty generują postęp w dziedzinie motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii, czy komunikacji danych. Nasze rozwiązania w zakresie łączności i czujników TE, sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, pomagają budować bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny, inteligentniejszy i lepiej połączony świat

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz zakład i jak pracujemy? Zobacz krótki film pod tym linkiem:

Pracownik magazynowy (K/M), Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin