Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Kiszkowo (pow. gnieźnieński)

    Kiszkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • 80% - Realizacja procesów magazynowych - kompletacja, rozładunek w zakresie FG, załadunek, obsługa rolotoku, czynności operacyjne, realizacja zadań kontrolera jakości,.

  • 10% - Realizacja powierzonych zadań zgodnie z wymogami jakościowymi tj. GMP+, ISO, HACCAP oraz wewnętrznych przepisów bezpieczeństwa, BHP i PPOŻ.

  • 10% - Dbanie o dobry stan techniczny sprzętu magazynowego oraz utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wózki wysokiego składu i czołowe)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Uczciwość i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywana pracę

  • Chęć pracy w systemie trzyzmianowym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodzin, program emerytalny)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

w 2018 roku Cargill zakupił firmę Konspol i od tego czasu Konspol w Polsce reprezentuje business unit Cargilla nazywany Cargill Protein. Konspol Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Słupcy to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych powietrzem o potencjale 11 tys. sztuk na godzinę oraz nowoczesny zakład przetwórstwa kurczaków. Do zakładu w Słupcy poszukujemy Młodszego Analtyka Danych. Preferowana jest praca z biura, ewentualnie praca hybrydowa w dalszej perspektywie kiedy zatrudniona osoba dobrze zaznajomi się z nowym stanowiskiem i biznesem.

Przewiń do profilu firmy