Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

AmazonO firmie

20 brutto / godz.
  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i układanie towarów

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

  • Pakowanie i wysyłka zamówień

Nasze wymagania

  • Masz ukończone 18 lat

  • Możesz pracować zmianowo

  • Posiadasz umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim

  • Nie masz przeciwskazań do długiego stania/chodzenia

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie, sklepie, kompletacji, pakowaniu, na stanowisku logistyka lub osoby odpowiedzialnej za sortowanie

  • Masz doświadczenie w sklepie, dystrybucji, handlu, cateringu, sprzedaży lub branży spożywczej

To oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa już od 20 PLN/godz. Brutto

  • Miesięczny bonus do 15% (*uzależniony od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu)

  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb - zmiany są planowane z wyprzedzeniem, więc możesz dopasować godziny pracy do swojego życia osobistego

  • Darmowy transport do i z miejsca pracy na wybranych trasach

  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 zł

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Amazon

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta sportowa

  • Szansa na rozwój zawodowy w wiodącej globalnej firmie logistycznej, gdzie korzystasz z nowoczesnych technologii

  • Praca w bezpiecznym miejscu, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację, stołówkę, bezpłatną kawę i herbatę i o wiele więcej

  • Szybka rekrutacja - oddzwonimy do Ciebie wkrótce!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Posiłek za 1 zł

  • Darmowy transport do i z pracy na wybranych trasach