Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynowy, Komisjoner

Helvetia Human Resources GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (przykład takiej informacji brzmi: gang: drei, platz eins - w tłumaczeniu na j. polski brzmi : ścieżka nr 3 , pozycja nr 1 ).

Nasze wymagania

  • doświadczenie (mile widziane)

  • własny samochód (mile widziany)

To oferujemy

• szkolenie zakładowe

• 300€ bonusu na start

• premie za polecenie pracownika

• premie motywujące

• premia za użytkowanie własnego samochodu

• wysokie zarobki

• terminowe wynagrodzenia

• gwarantujemy dojazd do pracy

• gwarantujemy zakwaterowanie

• naliczanie wynagrodzeń według prawa niemieckiego

• niemiecka umowa o pracę przetłumaczona na język polski

• możliwe zaliczki

• możliwość awansu

Bezpłatna pomoc w:

• zameldowaniu

• uzyskaniu numeru podatkowego,

• zapisaniu do opieki zdrowotnej,

• otwarciu konta bankowego,

• stałą opiekę polskojęzycznego brygadzisty

*rozpoczęcie pracy już po tygodniu od zaakceptowania przez pracodawcę