Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

System Transport Sp. z o.o.O firmie

System Transport Sp. z o.o.

Drukarska 59

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i kompletowanie zamówień,

  • sortowanie paczek oraz zabezpieczanie wysyłanego towaru,

  • prace związane z inwentaryzacją oraz zliczaniem stanów,

  • pomoc przy pakowaniu wyrobów gotowych na produkcji,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie, praca ze skanerem

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),

  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • dobra organizacja czasu pracy, konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie zmianowym (08:00 – 16:00, 10:00-18:00),

  • stałe wynagrodzenie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • pracę w młodym zespole,

  • optymalne warunki pracy i rozwoju.