Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

EXCELLENT PROFILE GRZYBCZYK ROGODA SZCZEPOCKI ZIĘBICKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

EXCELLENT PROFILE GRZYBCZYK ROGODA SZCZEPOCKI ZIĘBICKI SPÓŁKA JAWNA

Nad Drwiną 10/B2

Kraków

producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz
obecny   30 lat na rynku polskim i zagranicą
zatrudniający ponad 350 pracowników

EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna
Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B2

w związku z rozwojem Magazynów
oferuje kilka nowych miejsc pracy
na stanowisku
pracownik magazynowy
Ofertę pracy kierujemy zarówno do kandydatów z doświadczeniem w pracy w magazynie
jak i kandydatów, których będziemy uczyć pracy w magazynie od podstaw.

Miejsce pracy:

1/Magazyn dla produkcji wyrobów sanitarnych (wanny i brodziki) w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B2

2/Magazyn szkła budowlanego w PODŁĘŻU k/Niepołomic

Zadania:

  • prace fizyczne przy załadunku i rozładunku towarów
  • kompletowanie zamówień
  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • bieżące prace porządkowe w magazynie
  • obsługa wózka widłowego lub suwnicy z poziomu „O” - w przypadku posiadania uprawnień

Wymagania:

  • rzetelność, dokładność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w której:
    • blisko 60% pracowników związanych jest z nami ponad 15 lat
    • wszyscy kierownicy i brygadziści w magazynach to awans naszych pracowników
    • każdy pracownik rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy
    • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - etat pełny, wynagrodzenie miesięczne od   3.500 brutto
  • czas pracy: 8 godzin/dobę , wolne weekendy, praca w systemie 2-zmianowym
  • szkolenie nowo-przyjętych pracowników zapewniające szybkie wdrożenie do pracy i zdobycie nowych umiejętności
  • możliwość zrobienia uprawnień na obsługę wózków widłowych lub suwnicy z poziomu „O”, finansowanych przez pracodawcę
  • karty Multisport ( z wyjątkiem okresu pandemii)
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy