Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz
obecny ponad 25 lat na rynku polskim i zagranicą

EXCELLENT Spółka Akcyjna w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3

w związku z rozwojem Firmy
poszukuje kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • prace fizyczne w magazynie szkła budowlanego i ozdobnego
  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • obsługa klientów – wydawanie towaru
  • obsługa wózka widłowego lub suwnicy w przypadku posiadania uprawnień

Wymagania:

  • obowiązkowość, uczciwość, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole
  • akceptacja pracy w systemie 2-zmianowym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub obsługi suwnicy z poziomu „O” - mile widziane

Miejsce pracy: Magazyn szkła budowlanego w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3

Firma oferuje:
kilka miejsc pracy , zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o uznanej pozycji na rynku , szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość uzyskania uprawnień na obsługę maszyn i urządzeń , gwarancję pracy dla osób rzetelnie wykonujących powierzone zadania, karty Multisport.

Aplikacje prosimy przesyłać
klikając w przycisk:

Informacja o Firmie: www.excellent.com.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się