Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
    wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
    działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz
    obecny ponad 25 lat na rynku polskim i zagranicą

    EXCELLENT Spółka Akcyjna w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3

    w związku z rozwojem Firmy
    poszukuje kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • prace fizyczne w magazynie szkła budowlanego i ozdobnego
    • wystawianie dokumentów magazynowych
    • obsługa klientów – wydawanie towaru
    • obsługa wózka widłowego lub suwnicy w przypadku posiadania uprawnień

    Wymagania:

    • obowiązkowość, uczciwość, pracowitość
    • umiejętność pracy w zespole
    • akceptacja pracy w systemie 2-zmianowym
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub obsługi suwnicy z poziomu „O” - mile widziane

    Miejsce pracy: Magazyn szkła budowlanego w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B3

    Firma oferuje:
    kilka miejsc pracy , zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o uznanej pozycji na rynku , szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość uzyskania uprawnień na obsługę maszyn i urządzeń , gwarancję pracy dla osób rzetelnie wykonujących powierzone zadania, karty Multisport.

    Aplikacje prosimy przesyłać
    klikając w przycisk:

    Informacja o Firmie: www.excellent.com.pl