Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynowy

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jedna z największych w Polsce firm, które zajmują się dystrybucją książek, zabawek oraz artykułów papierniczych zaprasza na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za kompletowanie towarów oraz wydawanie towaru z magazynu, porządki i prace magazynowe.
    Wymagania:
    • umiejętność pracy na dokumentach magazynowych oraz czytnik kodów kreskowych
    • wymagane wykształcenie średnie/zawodowe
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie początkowe to 12zł netto na rękę
    • ciekawą pracę w doświadczonym zespole
    • mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • pracę w systemie dwu zmianowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    Uprzejmie prosimy o dołączenie CV do zgłoszenia z klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922"

    Pracodawca zastrzega sobie prawo do nierozpatrzenia zgłoszeń bez CV.