Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynowy

Grupa Progres (nr KRAZ 5088)

3 0103 100 brutto / mies.
  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników Magazynowych.

Miejsce pracy: Krotoszyn

POSZUKUJEMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W MAGAZYNIE.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa aplikacji ewidencjonującej zamówienia,

  • Zbieranie towaru z magazynu zgodnie z zamówieniem

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym

  • Aktualna książeczka sanepidu

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Solidność i dokładność

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie 3010 brutto/ miesiąc+ kodeksowy dodatek za pracę w nocy+ premia za wyniki

  • Umowa o pracę

  • Przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych

  • Niezbędne narzędzia pracy

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Przewiń do profilu firmy