Oferta pracy

Pracownik Magazynowy

​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie

  • Intermodalna 8, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Intermodalna 8

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Kompletacja zamówień wg zleceń

  • Obsługa elektronicznych urządzeń skanujących

  • Transportowanie surowca

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody)

  • Możliwość rozwoju

  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy