Oferta pracy

Pracownik magazynowy

LeasingTeam GroupO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynowy w Głuchowie - zapewniamy bezpłatny transportNumer ref.: 0040155
Zakres obowiązków:
  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),
  • Obsługa zwrotu zamówień,
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.
Oczekiwania:

Zależy nam na osobach, które szukają stabilnego zatrudnienia oraz są gotowe do podjęcia pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym: zmiana nocna (20:30 - 4:45 oraz 00:00 - 8:15) lub dzienna (5:45 - 14:00 oraz 15:00 - 23:15).

Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferta:
  • Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)
  • Zapewniamy bezpłatny transport z Twojej miejscowości!
  • Praca dla kobiet oraz mężczyzn!
  • Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
    Praca w nowoczesnym magazynie! Bez dźwigania!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie.
  • Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł.
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne